KÜPSISTE KASUTAMISE TINGIMUSED

Meie e-pood www.mybike.ee kasutab küpsiseid.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebilehe külastamisel Teie arvutisse või muusse seadmesse meie või meie teenusepakkujate poolt. Küpsised aitavad meil tuvastada arvutit või seadet, mida Te kasutate meie veebilehtedele pääsemiseks, kuid Teid isiklikult ei ole me tavaliselt võimelised tuvastama. Juhul kui me siiski tuvastame, käsitleme me saadud teavet isikuandmetena vastavalt kehtivate andmekaitseseaduste ja meie kasutamistingimuste nõuetele.

Me kasutame küpsiseid, et võimaldada meie veebilehe nõuetekohast toimimist, kuid ka selleks, et isikupärastada selle sisu ja reklaami, et pakkuda sotsiaalmeedia funktsioone ning analüüsida meie lehe külastatavust. Samuti jagame me teavet Teie veebilehe kasutuskogemusest meie sotsiaalmeedia, turunduse ning analüütika teenuse pakkujatega, mis võivad seda teavet kombineerida muu teabega, mida Te olete neile pakkunud või on nemad kogunud Teie poolt nende teenuste kasutamise käigus.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega Te nõustute meiepoolsete küpsiste kasutamisega nagu on sätestatud käesolevates tingimustes. Te võite oma nõusolekut igal hetkel tagasi võtta, muutes oma brauseris küpsiste seadeid. Rohkem infot allpool.

Mis küpsiseid me kasutame ning millisel eesmärgil

Meie veebileht kasutab püsiküpsiseid ja seansiküpsiseid. Seansiküpsised püsivad Teie seadmel kuni veebibrauseri sulgemiseni, kuid püsiküpsised jäävad teie seadmesse kuni need kustutatakse manuaalselt või automaatselt.

Küpsised võivad olla paigutatud Teie seadmele meie poolt (tuntud kui esimese osapoole küpsised) või meie teenusepakkujate veebilehtede poolt (tuntud kui kolmandate osapoolte küpsised). Ainult küpsise omanik võib näha teavet, mida see kogub.

Me kasutame kahte tüüpi küpsiseid:

Tehnilised küpsised – me kasutame küpsiseid, mis on vajalikud meie veebilehe kasutamiseks. Need küpsised võimaldavad Teil veebilehel navigeerimist ning selle funktsioonide kasutamist. Ilma nende küpsisteta ei ole meie veebileht võimeline korralikult funktsioneerima ning seetõttu ei ole võimalik Teil neid küpsiseid välja lülitada või nendest keelduda.

Analüütilised küpsised – me kasutame analüütilisi küpsiseid, et analüüsida meie veebilehe külastatavust. Me kogume seda informatsiooni, et teada saada, mis lehed on kõige enam külastatavad, mis allikad suunavad meie veebilehele, esilehe külastatavuse määra jmt. Me kasutame seda informatsiooni, et muuta meie veebilehed paremaks ning see abistab meid külastajate tõstatatud probleeme uurida. Need küpsised ei kogu Teie tuvastamist võimaldavat teavet.

Küpsistest keeldumine ning küpsiste seadete muutmine

Te võite muuta oma brauseri sätteid, et võtta vastu või keelduda kõikidest küpsistest, valida, mis küpsiseid Te soovite või ei soovi, kustutada küpsiseid, mis on juba seatud, või paluda teavitust, kui küpsis Teie seadmele väljastatakse. Teie brauserisisene Abi funktsioon peaks Teile ütlema, kuidas seda teha.

Pange tähele, et meie veebileht ei pruugi töötada korralikult ning te pruugi saada kasu kõikidest meie veebilehe funktsioonidest, kui Te keeldute või kustutate mõned või kõik küpsised.

Devsol OÜ võib aeg-ajalt muuta küpsiste kasutamise tingimusi ilma kasutaja eelneva nõusolekuta, avaldades muudetud küpsiste kasutamise tingimused veebikeskkonnas. Muudetud küpsiste kasutamise tingimused hakkavad kehtima alates nende avaldamisest veebikeskkonnas.

Ostukorv
Scroll to Top